O SZKOLE JĘZYKOWEJ DOT

Nowoczesna szkoła językowa

„DOT” Szkoła Językowa istnieje w Oławie od 2013 roku (wcześniej pod nazwą Mała Lingua). Jesteśmy nowoczesną szkołą języka angielskiego, oferującą bardzo szeroki zakres usług z dziedziny nauki języka obcego.

Uczymy dzieci i młodzież w różnych częściach Oławy – zarówno na terenie oławskich wybranych szkół podstawowych godzinach świetlicowych tj. 12:00- 15:30 jak i w szkole stacjonarnej na ul. Sportowej.

Dla Państwa wygody oraz dzieci możliwy jest dojazd do domu uczniów na zajęcia indywidualne.

Kursy językowe w „DOT” prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego z tytułem licencjata i magistra Filologii Angielskiej oraz absolwentów studiów podyplomowych na kierunku pedagogiki.

Naszym celem jest stworzenie uczniom warunków nauki, odpowiednich do zdobycia biegłości w języku angielskim. Dużą wagę przywiązujemy do doboru najlepszej kadry wykładowców i  ciągłego udoskonalania naszych programów nauczania.  Dzieci uczą się poprzez wszystkie zmysły i w tenże sposób chcemy je zachęcić do nauki. U nas jest zabawa, śpiewanie piosenek, globalne czytanie, używanie pacynek, gry, zajęcia TPR, drama oraz korzystanie z materiałów autentycznych – wszystko po to aby język angielski był podany w sposób atrakcyjny i przyjazny.

Dołożymy wszelkich starań, abyś po przebytym kursie dołączył do rzeszy naszych zadowolonych słuchaczy! To już ostatni dzwonek, by zapisać Dziecko na kursy językowe w DOT Szkole językowej.

How do we stack up

Co nas wyróżnia spośród innych??

Kształtowanie umiejętności komunikacji i mówienia pełnymi zdaniami w języku obcym

Teatralizacja i umuzykalnienie zajęć

Małe grupy od 5 do 9 osób - praca indywidualna w grupie

Nauczanie projektowe

Doświadczeni lektorzy

indywidualne podejście do ucznia

Nasi lektorzy

Dorota Opara – Jestem założycielką i właścicielką szkoły. Prywatnie mamą dwójki chłopców. Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno pracując w Londynie w szkołach podstawowych, przedszkolach i szkołach specjalnych jako tzw teacher assistant czyli pomoc nauczyciela oraz jako nauczyciel w szkołach państwowych i prywatnych na Dolnym Śląsku oraz jako wychowawca i nauczyciel na koloniach. Moje ponad 15 letnie doświadczenie nauczyło mnie, że każdy jest wyjątkowy dlatego zawsze staram się o indywidualne podejście do ucznia:)

Anna Buczek – absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Przez kilka lat pracowałam w Baku, a od dwóch lat jestem lektorem w szkole językowej DOT.Każdy dzień to nowe wyzwanie ale nic nie sprawia mi większej przyjemności niż praca z dziećmi i z językiem angielskim.